Vákuová masáž tváre

Jedná sa o neinvazívne ošetrenie tváre, istý druh liftingu, ktoré sa vykonáva špeciálnou vákuovou hlavicou. Vákuová masáž oddeľuje tukové bunky a výrazne spevňuje podkožné väzivo. Ku spevneniu pokožky dochádza pôsobením vákuových rázov, ktoré stimulujú bunky tvoriace kolagenové a elastinové vlákna čím obnovuje elasticitu pokožky.

Zmierňuje problém dvojitej brady a vačkov pod očami. Pomáha pri liečbe akné a sťahuje póry. Po ošetrení je pokožka hladká, pevná, pružná a bunky navyše naďalej produkujú kolagén, čím mladnete do krásy. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení, ktoré trvá pätnásť minút. Ale je žiaduce, ak ho klientka podstúpi raz-dva razy do týždňa, dohromady asi 6 - 8 krát.

Ide o neinvazívne ošetrenie, pretože vo svete nastupuje trend práve takýchto zákrokov. Celá masáž je príjemná, klientka môže v pokoji relaxovať. Pleť si všetko pamätá, preto by sa k jej ošetrovaniu malo pristupovať čo najšetrnejšie, žiadne agresívne či dokonca bolestivé stláčanie. Po ošetrení sa prekrvia cievky v tvári, prečistia sa lymfatické cesty.Tým pádom sa pokožka rozžiari a najviditeľn ejšie sa zmiernia opuchy pod očami.